Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Чорнобаївка Влучне

Черкаське Пиво /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.0)

Оцінка з untappd

(2.74)

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Алкоголь

  4.0%

 • Плотность

  11%

 • Штрихкод

  4820137826726

 • Цена

  0.65 y.e. за 0.5

В останню поїздку до Черкаської області прикупив дві пляшки пива. Першою було пиво “Дніпровське золотисте пиво” і от сьогодні буде друге, пиво “Чорнобаївка Влучне”. Це класичний lager. Склад: вода, солод, хміль.

Чорнобаївка Влучне

В ароматі на перший ніс був, ну такий… брудний хмільовий аромат. Тримаєтсья довго. Але якщо дати пиву постояти, то на перше місце виходить солодкий, як цукрова булочка, смак. Але якщо занурити ніс до самого пива, то знову можна відчути той гіркий, трав’янистий присмак.

Піна тримається доволі довго. Має середньозернисту основу, білий колір. Коли сходить, то ще залишається невеличким кільцем по краю бокала. Тіло золотистого кольору, прозоре.

Десь до середини пиво “Чорнобаївка Влучне” має класичний лагерний присмак. Присутня стримана гіркота, та зовсім трохи солодкого присмаку. А от у другій половині смак псується. Він стає помітно гірким, брудно-гірким. А у післясмаку додається ще невнятна терпкість. Ну таке. Пиво не вразило.

А я нагадую, що усі мої дегустації від “Черкаське Пиво” можна побачити тут. А так як поки а ні ФБ, а ні офіційної сторінки нема, залишу тут посилання на untappd.