Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Пражское від Remeslo Brewery

Remeslo Brewery /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.75)

Оцінка з untappd

(3.27)

 • Стиль

  Lager - Red

 • Алкоголь

  4.66%

 • Горечь

  26

 • Плотность

  13%

 • Цена

  0.79 y.e. за 0.5

Сьогодні знову пиво від Remeslo Brewery. Цього разу пиво, котре завжди є на крані – “Пражское”. Хм, я знайшов їх офіційну сторінку. То ж, пивовари обіцяють насичений хлібний аромат, помірну гірчинку та карамельний післясмак.

Пражское від Remeslo Brewery

Якщо хлібні нотки і є в ароматі то вони не на першому місці. Тут з великим відривом іде карамельний присмак. А от якщо дати пиву постояти, то смак корки хліба стає більш явним. Але і солодкий присмак не відступає.

Зрорбив ковток, і можу сказати – блін, кльово відчувається хліб. Навіть не так, смак домашніх сухариків з-під темного хліба. Прикольно. Десь на задньому плані є ще трішки той самої самої карамелькі, яка була в ароматі. Але мені здається, смак пива був би більш вираженний, якщо тут було більше алкоголю.

Піна мала середньозернисту основу, красивий карамельний відтінок. Але шкода, тримається пару секунд. Далі від неї нічого не залишається. Тіло чисте, коричневого кольору.

Ну а я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Remeslo Brewery можна подивитися тут. А на офіційній сторінці можно слідкувати за життям пивоварні.