Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Lomza Pils

Browar Lomza /

Польща / Poland

Моя оцінка

(2.75)

Оцінка з untappd

(2.92)

 • Стиль

  Pilsner - Other

 • Алкоголь

  6.0%

 • Плотность

  11.4%

 • Штрихкод

  5900535017359

 • Цена

  1.01 y.e. за 0.5

Щось я давно нічого не дегустував. Зайшовши в магазин, зрозумів, що не так багато пива і залишилось, котре ще не пробував. Все ж таки, знайшов пару баночок. І от сьогодні на дегустації буде пиво “Lomza Pils” з Польщі. У цьому пиві 6% алкголю, і як каже нам bjsp – цу верхня межа для цього стилю.

Lomza Pils

На перший ніс в ароматі присутній лише один хміль, але мені він здається був якийсь брудний. Принаймні не смачний. А от якщо дати пиву постояти то аромат стає більш спокійний і рівним.

Шапка мала середньозернову основу. Білий колір. Тримається десь з пів хвилинки. Потім від неї залишається невеличке кільце по краю бокала. Тіло має красивий золотистий відтінок, прозоре.

А от смак пива Lomza Pils мене дещо здивував. Справа у тому, що тут 6 алкоголя, і щось я собі у голові уявлял, що алкоголю тут буду просто занадто. А виявляється, що його практично не відчутно. На першому місці тут йде солодкий присмак. Схожий на цукрову насолоду. Ну і десь далеко все ж таки, є присмак “6 оборотів”. І більше нічого

А я нагадую що усі мої дегустації від пивоварні “Browar Lomza” можна подивитися тут. А на офіційному сайті або сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.