Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Grape Gatsby

Varvar Brewery /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.25)

Оцінка з untappd

(3.91)

 • Стиль

  Grape Ale - Other

 • Алкоголь

  7.8%

 • Горечь

  4

 • Плотность

  18.5%

 • Цена

  7.38 y.e. за 0.75

Сьогодні вечір стартує дуже з цікавого пива, а точніше стилю в якому зварене пиво. Зустрічаємо Grape Gatsby від Varvar Brewery у стилі Grape Ale. Це перше пиво у цьому стилі за весь час мого блогу. На bjsp написано, що став популярним у 2015, хоча я не зустрічав пиво у цьому стилі. На офіційному сайті написано, що використовували сорт винограду Мерло. Що ж треба пробувати.

Grape Gatsby

На перший ніс в ароматі багато гіркого присмаку. Десь на задньому плані є трохи солодкого присмаку, на мій погляд як раз від винограду. Такий явний алкоголь не відчувається. Може дещо брудний, але норм. Аромат більше нагадує витримане у бочці пиво, чим просто з додаванням.

Піна має середньозернисту основу. Приблизно за хвилину, від неї залишається невеличке кільце по краю бокала. Має карамельний відтінок. Тіло має насичений коричневий відтінок, трохи каламутне.

Я довго думав писати чи ні про терпкість в ароматі. Але коли зробив ковток, подумав що треба. Що в ароматі, що у смаку пива Grape Gatsby відчувається легка терпкість, схожа на неспілий виноград. Незважаючи на 7.8 алкоголю, смак дуже м’який. Як на мене дуже добре поєднання пива та винограду. Получилось напій, щось середнє між вином та пивом. 100% треба спробувати.

А я нагадую, що всі мої дегустації від пивоварні VarVar можна побачити тут. А на офіційному сайті або сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.

p.s. до речі, пиво налито у скляну тару 0.75. Пробка велика, але лиса, ніякого малюнку немає.