Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Sumavsky Zdroj

Untappd info

Pilsner - Czech / Bohemian

Starohradsky pivovar

My rating 3.0

Global raiting 3.15

 • Країна

  Чеська Республіка / Czech Republic

 • Алкоголь

  3.8%

 • Стиль

  Pilsner - Czech / Bohemian

 • Штрихкод

  8594044191463

 • Цена

  1.02 y.e. за 0.5

Після невеличкої паузи продовжую дегустувати. Першим на сьогодні пивом буде Sumavsky Zdroj від Starohradsky pivovar з Чехії. Офіційний сайт поки не працює, тому почитати, щось цікаве від самих броварів, наразі не можна. Тому зараз сам разберусь.

В ароматі присутній хміль. Але я би сказав, що він не чистий, може трішки прілий. Згодом в ароматі додається солодка складова, схожа на звичайний цукор. Якщо дати пиву трохи постояти, то в ароматі пробивається якесь “дерево”

Піни майже не було. Тримається всього пару секунд. Після чого від неї лишається тільки невеличке кільце по краю бокала. Тіло жовтого кольору, каламутне.

Смак пива зовсім не збалансований. На початку, просто величезною хвилею, набігає гіркий присмак. Десь з середини додається цукровий, солодкий присмак. Але він йде якось окремо. І наприкинці, є невеличке провалля, після чого у післясмаку лишається тільки той цукровий смак. Таке… пиво на один раз.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні Starohradsky pivovar можна подивится тут. А так як, ні офіційного сайту ні хоча б сторінки у соц мережі у пивоварні нема, тому зилишу тут посилання на untappd.