Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Микола Леонтович

Untappd info

Belgian Strong Dark Ale

ParTer

My rating 4.0

Global raiting 3.82

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  10.0%

 • Горечь

  53

 • Плотность

  21.5%

 • Стиль

  Belgian Strong Dark Ale

 • Цена

  4.77 y.e. за 0.33

Переді мною друге пиво на сьогодні, пиво з красивою назвою/ім’ям – Микола Леонтович. Пиво зварено в коллабі ParTer і PZDK BREW. Придбав його на фестивалі домашників у Контейнері. Це Belgian Strong Dark Ale з 10% алкоголю.

Микола Леонтович

Який же тут насичений аромат. Є трохи фруктових ноток, є трохи карамельних ноток. Але… ну блін, згодом додається терпкий присмак, який все псує. Якщо дати пиву постояти, то додається кислий присмак. О, цей терпкий присмак, нагадує, якись горіх, чи якусь кісточку. О, вишневу кісточку. Забув відмітити, акоголь в 10% не відчувається.

Піна мала середньозернисту основу, та насиченого жовто-коричневого відтінку. Тіло темного кольору, а якщо подивитися на світло, то присутній червоний відтінок.

Перше, що хочеться відмітити, у смаку пива “Микола Леонтович”, так само як і в ароматі алкоголь не відчувається. Добре заховали. В основі лежить кислий присмак, його тут дуже багато. За ним відразу йде солодкий карамельний присмак. Карбонізація на нулі. Не хотів писати, але у смаку, а особливо у післясмаку, так само як і в ароматі, я відчуваю прикольний табачний присмак. Як ото не дивно, мені здається цьому пиву трішки б рівності і буде топчик.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні ParTer можна подивитися тут. У соц мережах цієї пивоварні я не знайшов, тому залишу тут посилання на untappd.