Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Smoky Ale. Peat Edition Jun, 12, 2023

Untappd info

Smoked Beer

Thor Bryggeri

My rating 3.75

Global raiting 0.00

 • Алкоголь

  5.2%

 • Горечь

  20

 • Стиль

  Smoked Beer

 • Цена

  4.37 y.e. за 0.33

Продовжую відкривати для себе пиво від домашніх броварів. Сьогодні буде “Smoky Ale. Peat Edition” від Thor Bryggeri. Офіційного сайту поки що нема, а от на untappd написано, що броварі використовували солод копченний на торфі. Цікаво, треба пробувати.

Smoky Ale. Peat Edition

На перший ніс в ароматі був чіткий присмак фарби. Але чим довше пиво стоїть у бокалі, тим більше чорносливу виходить на перший план. Згодом ці два смаки об’єднуються, і стає доволі непогано. Ще згодом, до них додається солодкий присмак. Також треба зауважити, що аромат супер стійкий.

Піни було не багато. Мала білий колір. Трималася може пів хвилини. Потім від неї залишається малеееньке кільце по краю бокала. Тіло коричневого кольору.

Після того, як в ароматі проявився солодкий присмак, я думав смак пива “Smoky Ale. Peat Edition” буде таким самим. Але ні. Як на мене від дуже стриманий. Його чітко можна поділити на дві частини. У першій – такий собі, простий, я би сказав водянистий присмак. Десь з другій половині просто навалює гіркота. Вона сильна, але м’яка. Задумка цікава, аромат залік, а от зі смаком треба ще попрацювати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Thor Bryggeri можно подивитися тут. А от слідкувати за життям броварні можна лише в інсті.