Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Лящ копчений Jan, 5, 2023

Untappd info

Rauchbier

Полтавпиво

My rating 2.75

Global raiting 2.93

  • Алкоголь

    5.1%

  • Стиль

    Rauchbier

  • Штрихкод

    4820009367302

  • Цена

    0.9 y.e. за 0.5

Зайшовши сьогодні до магазину, побачив там цікаву баночку пива. Ним був “Лящ копчений” від Полтавпива. Це було навіть не в самому місті, а передмісті. Треба було брати. Вже дома прочитав, що ананонс цього пива був ще у вересні, але тільки зараз я побачив його у магазині. І ще одне, для нового сорту полтавці вибрали рідкісний сорт “Rauchbier”. За останні 9 років, це лише 8 пиво цього сорту, 4 українське і перше від масмаркету.

Лящ копчений

Ну що, я не відчув “легкий аромат” диму, за який говорять на офіційній сторінці. На перший ніс в ароматі присутній солодкий смак черносливу. Для мене аромат черносливу, ніяк не ассоціюється з димом. Просто чернослив. Більше нічого такого нема. Якщо дати пиву постояти аромат швидко втрачає аромат, там залишається тільки гіркий присмак.

Тіло має світлий, золотистий колір. Піна тримається, може, секунд п’ять. Не більше.

Складається таке вражання, що смак пива “Лящ копчений” розбавили водою. Ні, тут є, десь далеко, але все ж таки є, копчений присмак. В основі лежить простий водянистий присмак. Ближче до післясмаку додається ще терпкий, дещо крахмальний, присмак.

Усі мої дегустації від пивоварні Полтавпиво можна подивитися тут. А на офіційному сайті, або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.