Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Болбочанці

Untappd info

Lager - Amber / Red

BrewArt

My rating 3.75

Global raiting 3.75

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  5.7%

 • Горечь

  20

 • Плотность

  13.6%

 • Стиль

  Lager - Amber / Red

Продовжую дегустувати пиво від BrewArt. Сьогодні буде пиво “Болбочанці”. Пиво назване на честь третьої бригади оперативного призначення. Ці хлопці брали участь у визволенні Харківської області. Дякую Вам. Слава ЗСУ. А зараз перейду до дегустування.

Болбочанці

Спочатку, буквально на мить в ароматі можна відчути солодкий, карамельний присмак. Але далі додається доволі сильний трав’янистий присмак. А от якщо дати пиву постояти, то хмільовий присмак стає більш яскравим, більш рівним, більш чітким. До нього додаєтья солодкий присмак, який був напочатку, короче кажучи, круто.

Піна тримається не довго. Може пів хвилини і від неї залишається напів кільце по краю бокала. Мала середньозернисту основу та жовтий відтінок. Тіло має насичений жовтий, може навіть з коричневим відтінком, колір.

А от смак пива “Болбочанці” мені здався дещо не збалансованим. На початку йде солодкий присмак, далі є доволі сильне провалля, а от у післясмаку солодкий (карамельний) присмак перетинається з рівною та смачною гіркотою. Наступні ковтки вже йдуть більш-меньш рівними, але перше враження було саме таким.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні BrewArt можна подивитися тут. А на сторінці у ФБ або інстаграм можна слідкувати за життям броварні.