Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Zubr Gold

Untappd info

Pilsner - Czech / Bohemian

Pivovar Zubr

My rating 3.0

Global raiting 3.20

 • Країна

  Чеська Республіка / Czech Republic

 • Алкоголь

  4.6%

 • Стиль

  Pilsner - Czech / Bohemian

 • Штрихкод

  8593875210596

 • Цена

  0.84 y.e. за 0.5

Сьогодні на дегустації буде пиво Zubr Gold від чеської броварні Pivovar Zubr. Ось тут можна почитати, як самі броварі представляють своє пиво. Прикольно… там написано, що це пиво здобуло 38 нагород. Круто. Треба пробувати.

Zubr Gold

На перший ніс в ароматі відчувається солодкий присмак, котрий згодом заміняється гірким присмаком. Якщо дати пиву постояти, то аромат стає відчутно слабкішим плюс додається терпкий присмак.

На офіційному сайті обіцяли стійку піну, але насправді піна у моєму бокалі тримається всього пару секунд. Після чого сходить до нуля. А от тіло, як і обіцяли, має красивий золотистий відтінок.

У смаку пива Zubr Gold відразу відчувається кислий присмак, до якого з середини ковтка додається гірко-терпкий присмак. Карбонізація на нулі. Чим більше роблю котків, тим більше розумію, що кислий та гіркий присмаки, як йшли окремо, так і ідуть окремо до самого кінця. На мій погляд, це пиво варто спробувати тільки один раз. На українському ринку є кращі представники.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Pivovar Zubr” можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.