Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Zeman Kristallweizen

Untappd info

Wheat Beer - Kristallweizen

луцький пивзавод

My rating 2.25

Global raiting 2.80

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  5.5%

 • Плотность

  12.5%

 • Стиль

  Wheat Beer - Kristallweizen

 • Штрихкод

  4820195890622

 • Цена

  1.05 y.e. за 1 літр

Сьогодні на дегустації у мене буде Zeman Kristallweizen від Луцького пивзаводу. Це перше пиво в стилі “Kristallweizen” на моїй пам’яті. Якщо коротко – то це добре отфільтрованний Hefeweizen. Цікаво. Склад: вода, солод пивоварний ячмінний світлий, пшениця пивоварна, хміль. На офіційному сайті нема згадування про це пиво.

Zeman Kristallweizen

Так, ну аромат не схожий на класичний аромат пшеничного пива. По-перше, він якийсь важкий, по-друге, тут багато солодкого присмаку, схожого на домашню булочку. І чим довше пиво стоїть в бокалі тим більше цього солодкого присмаку стає. А ні “приправ”, а ні хмельового, а ні фруктових присмаків тут нема.

Піна трималася може з хвилину. Мала середньозернову основу та білий колір. Тіло, як в мануалах – чисте та золотисте.

У смаку пива “Zeman Kristallweizen” також багато солодкого присмаку. Але від аромату його відрізняє гіркий присмак, котрий приходить більше у другій половині ковтка. Ну і десь на задньому плані і є пшеничний присмак, але його дуже мало. До речі у після смаку, прикидається ще трошки гіркувато-теркпкого присмаку. Чесно кажучу я не того очікував від цього пива.

А я нагадую, що всі мої дегустації від Луцького пивзаводу можна подивитися тут. А на офіційному сайті або сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.