Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Witbier

Untappd info

Ale Point

My rating 3.25

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  3.5%

 • Горечь

  11

 • Штрихкод

  4820238530140

Почну сьогоднішню дегустацію з пива якого немає ніде. Зустрічаємо Witbier від Ale Point. Цього пива немає ні на офіціній сторінці, ні у untappd, ні просто забивши ключьові слова у гугл. Прото немє навіть етикетки. До речі, стосовно етикетки, таке враження, що хлопці грали у більярд, зробили фото на старезний телефон, і потім його прилепили на пиво. Добре, то всьо таке, зараз сам розберуся.

Witbier

По-перше, відкривайте обережно, пиво трохи йде верхом. В ароматі немає звичної пшенички, чи якогось, наприклад, банану. Тільки сильний присмак дріжджів. Але і він тримається не довго. Пару хвилин і від аромат взагалі нічого не залишається.

У смаку пива Witbier від Ale Point сильний кислий присмак. Схожий на звичайний лимон. Присутня та ж сама легенька гіркота, яка буває у лимона. Подивився, строк придатності ще в нормі – мінімум пару тижднів точно є. Таке, я думав буде щось цікавіше.

Ну а я нагадую, що усі мої дегустації від “Ale Point Brewery” можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.