Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Wheat Beer від Chortkiv Home Brewery Feb, 22, 2023

Untappd info

Wheat Beer - Witbier / Blanche

Chortkiv Home Brewery

My rating 3.5

Global raiting 3.59

 • Алкоголь

  4.8%

 • Горечь

  12

 • Плотность

  14%

 • Стиль

  Wheat Beer - Witbier / Blanche

 • Цена

  2.58 y.e. за 0.33

Переді мною пиво Wheat Beer від Chortkiv Home Brewery. По самій пивоварні інформації майже зовсім нема. Знаю лише, що це домашні пивовари з України. Єдине, що зміг нагуглити, це пивовар з міста Чорків Тернопольскої області. Добре, то все таке, сподіваюсь скоро заведуть собі сторінку хоча б у ФБ.

Wheat Beer від Chortkiv Home Brewery

Коли будете відкривати, то будьте обережні – пиво трохи може йти верхом. На перший ніс, от відразу як налив у бокал, аромат нагадав звичайний лимонад. Але згодом сюди додається корка лимону чи щось таке.

Піни як я казав, було багато, але тримається вона не довго – може секунд 10 і від неї нічого не залишається. І пока писав ці строчки, зробив один ковток. У ньому було щось цікаве, може десь не схожий на пиво. А коли подивився на світло, відразу стало усе зрозуміло – смак з кольором нагадав мені шампанське.

Ну і так… пиво Wheat Beer від Chortkiv Home Brewery по смаку нагадує мені якесь шампанське. От дуже добре нагадує. Дещо гіркий, дещо солодкий. На всему протязі ковтка, смак тримається рівно. Ну чесно, на класичний Wheat Beer не схоже, але доволі смачно. На мій погляд, треба ще доробити.

Усі мої дегустації від броварні Chortkiv Home Brewery можна подивитися тут. А ні сторінки у соц мережах, а ні офіційного сайту, поки що нема, залишу тут тільки посилання на untappd.