Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Німеччина / Germany Pilgerstoff Maria Ehrenberger Sep, 27, 2023

Untappd info

Lager - Vienna

Will-Brau

My rating 3.5

Global raiting 3.40

 • Алкоголь

  5.2%

 • Плотность

  12.6%

 • Стиль

  Lager - Vienna

 • Штрихкод

  4000173313248

 • Цена

  1.91 y.e. за 0.5

Сьогодні переді мною пиво Pilgerstoff Maria Ehrenberger від німецької броварні Will-Brau – Hochstiftliches Brauhaus in Bayern. Це лагер з 5.2 алоголю. Гоу дегустувати.

Pilgerstoff Maria Ehrenberger

В ароматі відчувається хмільова основа. Далі, на короткий проміжок часу, додається кисло-карамельний присмак. Але тримається не довго, і на його місце виходить присмак фруктів, але не спілих, а вже трохи зіпсованих.

Піна має середньозернисту основу. Тримається довго, а коли сходить то ще потім довго залишаєтсья по краєчку бокалу. Тіло насиченого коричневого кольору. Злегка каламутне.

У смаку пива Pilgerstoff Maria Ehrenberger також є добра така карамельна складова. Відразу за нею йде кислий присмак. Разом виходить доволі непогано, але десь в середині є провал у смаку. Далі смак вирівнюється, але враження псується. Карбонізація висока. Як на мене, вийшло не погано, але треба допрацювати.

Ну а я нагадую, що усі мої дегустації від броваарні Will-Brau можна подивитися тут. А на офіційній сторінці можна слідкувати за життям броварні.