Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Weisber від Файне Jan, 27, 2023

Untappd info

Wheat Beer - Witbier / Blanche

Файне

My rating 3.25

Global raiting 3.28

 • Алкоголь

  4.5%

 • Горечь

  18

 • Плотность

  12%

 • Стиль

  Wheat Beer - Witbier / Blanche

 • Штрихкод

  4820233340157

 • Цена

  0.98 y.e. за 0.33

Продовжую відкривати для себе українське пиво. Сьогодні буду дегустувати пиво Weisber від Файне. В описі на офіційному сайті написано так, що це пиво зварене за оригінальним рецептом, має пшеничний аромат та м’який смак хмелю. Ну що ж, зараз дізнаюсь.

Weisber від Файне

Цікава річ, справа у тому, що перший раз колір тіла майже збігається с коліром на банки. Прикольно. Піни не було зовсім. Аж, навіть, не цікаво.

На перший ніс в ароматі була булочка. Така смачна, цукрова, тільки з печі. І тільки якщо дати пиву постояти, то в ароматі прикидається пшеничний присмак. Але й ця булочка теж залишається.

Перші декілька ковтків мені здалися ну дуже солодкими. Ця булочка переслідує мене і тут. Але якось швидко смак став втрачати свою силу. На перше місце стала виходити гіркота. Навіть не так, згодом, смак можно поділити на дві частини. В першій, залишається солодкий смак, а от у другій половині, на перше місце виходить гіркота. Ну і як висновок, пиву Weisber від Файне не вистачає балансу, і трошки меньше солодкового присмаку.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Файне” можна подивитися тут. А на офіційному сайті або сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.