Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Weihenstephaner Hefeweissbier Dunkel

Bayerische Staatsbrauerei Weihenstephan /

Німеччина / Germany

Моя оцінка

(3.0)

Оцінка з untappd

(3.76)

 • Стиль

  Wheat Beer - Dunkelweizen

 • Алкоголь

  5.3%

 • Горечь

  14

 • Плотность

  12.7%

 • Штрихкод

  4105120573871

 • Цена

  2.33 y.e. за 0.5

Сьогодні переді мною знову стоїть пиво, котре, напевно :), можна знайти у будь-якому супермаркеті міста. Зустрічаємо Weihenstephaner Hefeweissbier Dunkel від Bayerische Staatsbrauerei Weihenstephan з Німеччини. На офіційній сторінці є невеличке описаня до цього пива, але саме цікаве, що воно має 12 різноманітних нагород. До речі, хоча, це пиво можна дістати у будь-де, я якось, весь час проходив мимо і ніколи його не купував.

Weihenstephaner Hefeweissbier Dunkel

В ароматі, на перший ніс, відчувається присмак фруктів, що почали бродити. Згодом аромат стає більш рівним – проявляється кислий присмак, додається більше гіркоти, і взагалі, стає більш схожим на фрутове пюре.

Піна мала дрібнозернисту основу, з жовтим відтінком. Якщо б трималася довше – було взагалі супер. Тіло коричневого кольру, каламутне.

А от смак Weihenstephaner Hefeweissbier Dunkel, ну відверто так кажучи, мене розчарував – на скількі аромат був насичений та плотний, то смак ну ніякий. Таке враження, що в основі лежить вода, с невеличким солодким і кислуватим присмаком. Смак швидко згасає і у післясмаку залишається гіркий присмак. Добре, десь там далеко все ж таки є фрукти. А так взагалі ніяке. Не розумію звідки оцінка в 3.76 на untappd, максимум 3.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Bayerische Staatsbrauerei Weihenstephan можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.