Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Varvar X North Smoked Stout

Varvar Brewery /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.25)

Оцінка з untappd

(3.91)

 • Стиль

  Smoked Beer

 • Алкоголь

  8.2%

 • Горечь

  41

 • Плотность

  21.7%

 • Штрихкод

  4820201010723

 • Цена

  5.68 y.e. за 0.375

Продовжую відкривати для себе пиво від Varvar Brewery. Сьогодні на дегустації Varvar X North Smoked Stout, котре я купив на восьмиріччя броварні пару тижднів тому. Це пиво вони зробили з броварнею North Brewing Co з Лідса, Англія. Витримували у бочці з-під Heaven Hill Bourbon. До речі, подивився, що Варвар не меняв (чи я просто не знаю) малюнок на корці з 17 року (саме тожі я додав їх корку). І на кожне своє пиво вони її коркували. А от на сьогоднішньому пиві, звична срібна.

Varvar X North Smoked Stout

Аромат прям дуже сильний. Не треба навіть нахилятися щоб його відчути. Також треба зауважити, що на перший ніс в ароматі прям дуже багато алкоголю. А от якщо дати пиву постояти, то в ароматі прокидається присмак, напевно, того самого бренді, в бочках з-під якого витримувалося пиво. У складі є копчений чернослив, але чесно кажучи, для мене він тут не відчутний.

Піна мала середньо/дрібнозернисту основу, мідно-коричневий відтінок. Тримається довго, а коли сходить, то ще залишається на стінках бокалу. Тіло, темного, майже чорного, кольору, але якщо подивитися на світло, присутній червоний відтінок.

Якщо ще на початку ковтка є солодкий присмак, десь нагадує молочний шоколад, то до середини він зникає. На його місце виходить терпкий присмак. Ну а у післясмаку пробивається алкогольний, зігріваючий присмак. Як на мене вийшло достойно, пиво Varvar X North Smoked Stout варто спробувати.

А я нагадую, що всі мої дегустації від пивоварні VarVar можна побачити тут. А на офіційному сайті або сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.