Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Black Ella Jul, 17, 2023

Untappd info

Stout - Imperial / Double

Гуцульська крафтова броварня «Ципа»

My rating 4.0

Global raiting 3.94

 • Алкоголь

  7.9%

 • Горечь

  100

 • Плотность

  21%

 • Стиль

  Stout - Imperial / Double

 • Штрихкод

  4820201180242

 • Цена

  1.93 y.e. за 0.33

Другим пивом на сьогодні буде Black Ella від Ципи. Це імперський стаут з 7.9 алкоголю. Склад: вода, солод ячмінний, хміль, дріжджі. До речі, на жодній корки з 18 сортів, котрі я пив, нема ніякого напису. Усі корки від Ципи лисі.

Black Ella

При такому алкоголі, цей самий алкоголь в ароматі не відчувається зовсім. В основі лежить стигла слива. А десь за нею – легкий кавовий присмак. Але чим довше пиво стоїть у бокалі, тим суттєво слабкішим стає аромат.

Він має дрібнозернисту основу та коричневий відтінок. А коли таки сходить, то ще красиво осідає на стінках бокалу. Тіло насиченого чорного кольору, але якщо подивитися на світло, то присутній червоний відтінок.

Також, так само як і в ароматі, алкоголь у смаку Black Ella майже не відчутний. Він мені нагадує якийсь лікер – є алкогольна складова, трохи кавової складової і щось накшталт сливи. Але чим більше роблю ковтків, тим більше саме кислого, фруктового присмаку виходить на перше місце. Кава десь є, але її тут хочеться більше.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Ципа” можна побачити тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.