Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine TUK TUK Jul, 21, 2023

Untappd info

Lager - Strong

Оболонь

My rating 1.5

Global raiting 0.00

  • Алкоголь

    8.5%

  • Стиль

    Lager - Strong

  • Штрихкод

    5060211461903

Ще одним пивом на сьогодні буде TUK TUK від Оболонь. Пиво купив у О-маркеті. Їх багато по Києву, так шо знайти його можна. До речі, хотів почитати, щось про броварню – але сайт у Оболоні більше недоступний. Напевно, забули проплатити :). Добре, тому гоу дегустувати.

TUK TUK

В ароматі зовсім не відчувається алкоголю, хоча тут 8.5. Але… тут є велике але, в ароматі, принаймні для мене, відчутне яблоко. Причому не солодке, як, наприклад, в бірміксі, а кисле. Ну 100%, так враження, що переді мною, яблучний сік.

Піни не було, тримається пару секунд, після чого від неї нічого не залишається. Тіло яскраво-золотистого відтінку. Чисте.

У смаку, так само як і в ароматі, присутній яблучний відтінок смаку. Зробив вже пару ковтків, і можу сказати – я не знаю всіх сортів яблук, але у смаку точно є якийсь один. Специфічний присмак – 100%. Не знаю, лагером тут і не пахне. Пиво TUK TUK від Оболоні, не то що на один раз, просто – не варто уваги.

А я нагадую, що всі мої дегустації від броварні “Оболонь” можна побачити тут. А на офіційному сайті або сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.