Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Admiral’s Smoked Foot

BrewArt /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.75)

Оцінка з untappd

(4.10)

 • Стиль

  Porter - Imperial / Double

 • Алкоголь

  10.2%

 • Горечь

  50

 • Плотность

  26%

 • Цена

  5.47 y.e. за 0.33

Другим пивом буде Admiral’s Smoked Foot від BrewArt. На untappd зазначено, що є 3 версії/варки. Якщо я правильно розумію – у мене як раз третя варка/варіація. На тому ж untappd вказано, ще це подвійний porter.

Admiral's Smoked Foot

На перший ніс в ароматі присутня добра складова карамельного і копченного солоду. Якщо дати пиву постояти, то на перше місце виходить солодкий, цукровий присмак. А якщо ще трохи, то поступово пробивається присмак копченного сиру. Зовсім трохи кислого присмаку. При 10,2 алкоголю, того самого алкоголю не відчувається.

Піни було не багато. Основа тримається секунд 10, але по краю бокала тримається довго. Має коричнвий відтінок. Тіло насиченого чорного кольору, але якщо подивитися на світло, то присутній червоний відтінок.

На почтаку ковтка присутній гірко-солодко-кислий присмак. Не можу сказати на що саме схожий, але прикльно. Десь на прикинці пробивається терпкий присмак. У післясмаку залишається той насичений кисло-солодкий присмак, котрий був на початку. Пиво “Admiral’s Smoked Foot” вийшло добрим, його обов’язково треба спробувати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні BrewArt можна подивитися тут. А на сторінці у ФБ або інстаграм можна слідкувати за життям броварні.