Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine B&W Dark Ale Nov, 4, 2022

Untappd info

Dark Ale

Berezan's Brewery

My rating 2.75

Global raiting 0.00

 • Алкоголь

  4.5%

 • Горечь

  18

 • Плотность

  11.5%

 • Стиль

  Dark Ale

 • Цена

  1.90 y.e. за 1 литр

Ну і дригим пивом на сьогодні буде “B&W Dark Ale” від тих же Berezan’s Brewery. Поки буду писати про свої враження, написал у ФБ що означає B&W у назві. Подивимось, як швидко дадуть відповідь. Склад: вода, солод ячмінний темний і світлий, хіль, дріжджі.

B&W Dark Ale

В ароматі є прикольна комбінація паленої резини та кави. А якщо дати пиву постояти, то аромат дещо гасне і на першому місті залишається кава.

І знову, це друге пиво, де піна виглядає краще, ніж половина попередніх сортів усіх пивоварен. Має коричневий відтінок. Тримається довго. Тіло темно-коричневого кольору.

Честно кажучи смак пива B&W Dark Ale мене не вразив. Спершу, смаку нема зовсім, як воду п’єш. Потім накатує солодко-фруктовий гіркий присмак. Десь навіть додається шоколадний присмак, але все йде якось остронь. Немає єдоного смаку. Ну і на останок, у після смаку проявляється кислинка. Таке.

А я нагадує, що усі мої дегустації від пивоварні Berezan’s Brewery можна подивитися тут. А на офіційній сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.