Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Tucher Helles Hefe Weizen

Untappd info

Wheat Beer - Hefeweizen

Tucher Brau

My rating 3.5

Global raiting 3.58

 • Країна

  Німеччина / Germany

 • Алкоголь

  5.2%

 • Плотность

  11.8%

 • Стиль

  Wheat Beer - Hefeweizen

 • Штрихкод

  4006298004009

Новий вечір, нове пиво, нова броварня. Сьогодні стартую з пива Tucher Helles Hefe Weizen від німецької броварні Tucher Brau. Склад: вода, солод пшеничний, ячмінний солод, хміль, дріжджі. До речі, з цим пивом +1 корка у колекцію.

Tucher Helles Hefe Weizen

В основі аромату лежить, чисто на мій погляд, брудноватий пшеничний присмак. Ніякого присмаку банану, о котром пишуть на офіційній сторінці – немає. Згодом, коли пиво трохи постояло, додається солодкий та легкий трав’янистий присмаки. Також треба відмітити, що аромат стійкий. Ну таке, сподівався буде краще.

Піна має білий колір, та дрібнозернисту основу. Тримається довго. Тіло золотистого кольору, злегка каламутне.

Ще на початку ковтка у смаку пива “Tucher Helles Hefe Weizen” можна відчути гіркий, трохи с присмаком банану, смак. Але десь з середини йде сильне провалля, таке враження, що п’єш дешеву пшеничку. О… у післясмаку можна відчути присмак банану. Але не свіжого чи в’яленого, а були колись жвачки з банановим присмаком. Так от, смак пива дуже схоий на них. Ну таке, середня пшеничка вийшла. Пиво на один раз.

Усі мої дегустації від броварні Tucher Brau можна подивитись тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.