Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Tsingtao Premium Lager

Tsingtao Brewery /

Китай / China

Моя оцінка

(3.0)

Оцінка з untappd

(2.89)

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Алкоголь

  4.7%

 • Горечь

  25

 • Штрихкод

  6901035601030

 • Цена

  1.55 y.e. за 0.33

Настав той день, коли я буду пробувати перше пиво з Китаю. Зустрічаємо пиво Tsingtao Premium Lager від Tsingtao Brewery. На офіційній сторінці є невеличкий опис того, як самі броварі представляють своє пиво. Судячи з оцінки (2.88) на untappd споживачам особо не заходить. Але все ж таки варто спробувати, щоб мати своє враження.

Tsingtao Premium Lager

Аромат. В основі лежить хмільовий аромат, трохи з гірчинкою, трохи з терпкістю. Далі присутній легкий солодкий присмак. Нічого так, але якщо дати пиву постояти, то все більше пробивається терпкого присмаку.

Піна мала середньозернисту основу, білий колір. Але тримається не довго, через пів хвилини від неї залишається невеличке кільце по краю бокала. Тіло золотистого відтінку, прозоре.

Десь до середини смаку, пиво Tsingtao Premium Lager йде рівно. Гірчинка тримається спокійно. Нічого не заважає. Але десь з середини на перше місце вибивається кислий присмак. Наприкинці додається ще легкий, але все ж таки, терпкий присмак. Який не додає до смаку, а навпаки, псує. Як на мене 3.0 цьому пиву можна поставити. На українському ринку є представники набагато кращі.

Усі мої дегустації від Tsingtao Brewery можна побачити тут. А на офіційній сторінці чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.