Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Svyturio від Svyturys

Untappd info

Lager - Pale

Svyturys

My rating 2.25

Global raiting 2.98

 • Країна

  Литва / Lithuania

 • Алкоголь

  5.0%

 • Плотность

  12%

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Штрихкод

  4770349225179

Переді мною друге пиво на сьогодні, пиво Svyturio від Svyturys. Вирішив я тут перекласти слово “Svyturio”, і от гугл каже, що перекладається як повортник. Дуже дивна назва, як для пива. Якщо є тут знавці – напишить як правильно перекласти. До речі, я тут полистав офіційну сторінку, і у цієї броварні є серія “Compass”. Блін, тепер я хочу пива з цієї лінійки. І ще одне до речі, з цим пивом у мене буде +1 нова корка в колекцію.

Svyturio від Svyturys

В ароматі сильний трав’янистий присмак. Схожий на звичайну скошену траву, та, мабуть, ще трохи запрілу. Згодом додається легкий терпкуватий присмак. Пиво трохи постояло, і мені здається, що зараз у пиві є присмак картону. А це вже дефект. Відверто кажуче таке.

А от піна трималася доволі довго. Мала білий колір, та середньозернисту основу. Тіло золотистого відтінку, прозоре.

У смаку пива Svyturio від Svyturys присутній, як на мене, доволі сильний присмак насіння. Десь з середини пробивається трохи гіркого присмаку. Але він відразу ховається під лавиною кислого присмаку(ні, воно просто саме по собі таке). Зробив ще один ковток, і зрозумів, що гіркоти тут немає зовсім, а отой присмак, який був у середині – це просто присмак трави, який був в ароматі. Я розчарований, така класна етикетка, а пиво так собі. На мій погляд, буде скучно – купуйте, а так – ні.

А я нагадую, що всі мої дегустації від пивоварні Svyturys можно подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.