Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Savas Stiprusis by Volfas Engelman

Volfas Engelman /

Литва / Lithuania

Моя оцінка

(0.5)

Оцінка з untappd

(2.40)

 • Стиль

  Lager - Strong

 • Алкоголь

  6.0%

 • Штрихкод

  4770301235482

 • Цена

  1 y.e. за 1 литр

Наступним пивом буде “Savas Stiprusis” від Volfas Engelman. Але тут така справа, на етикетці все написано літовською мовою. Купив же я його у фірмовому магазині Оболонь. Якщо я правльно знайшов та переклав – оболонь просто варить пиво на своєму заводі. А потім це пиво представляється як “Savas Stiprusis” від Volfas Engelman.

Savas Stiprusis by Volfas Engelman

На перший ніс, да і взагалі, скільки б пиво не стояло у мене в бокалі, в ароматі смак вишенвого компоту, в який додали трошки алкоголю. Смак прикольний, але це зовсім не пиво.

Шапка тримається… хоча не тримається. Як би я не старався, шапка сходить за секунди. Тіло має насичений жовтий, може навіть коричневий, відтінок.

Перше, що хочется відмітити, це те що у смаку зовсім не відчувається 6% алкоголю. По-друге, сам смак ну дуже швидко зходить. І по-третє, навіть те, що відчувається на початку ковтка, на лагер не схожий. Я знову ж таки не розумію, нащо таке пиво продавати взагалі.

А я нагадую, що усі мої дегустації від Volfas Engelman можна подивитися тут. А на офіційній сторінці або сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.