Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Stone Bridge

Remeslo Brewery /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.0)

Оцінка з untappd

(3.60)

 • Стиль

  IPA - Imperial / Double New England / Hazy

 • Алкоголь

  7.0%

 • Горечь

  5

 • Плотность

  17%

 • Цена

  2.14 y.e. за 0.5

Сьогодні на дегустації пиво з Харкова від Remeslo Brewery – Stone Bridge. На офіційному сайті обіцяють тропічний аромат та квітково-цитрусовий смак – по класиці :) Склад: вода, солод, солод пшеничний, крупа вівсяна, хміль (Citra, Idaho 7, Sabro).

Stone Bridge

На перший ніс, в ароматі дійсно є лише аромат тропічних фруктів. Але якщо дати пиву постояти, то замість фруктів на перше місце виходить алкоголь. Його тут дуже багато. А от якщо дати ще трохи постояти, то пробивається хміль. Але й фруктів вже майже не залишається. А через пару хвилин від аромата залишається тільки слабкий терпкий присмак.

Піна мала білий колір та середньозернисту основу. Тримається пару секунд. Потім від неї нічого не залишається. Тіло жовтого кольору, каламутне.

Зробив я пару ковтків, потім прочитав пару відгуків про це пиво, потім знову зробив ковток, і що можу сказати – смак в пиві “Stone Bridge” майже на 100% це алкоголь. Так, десь на задньому плані є фруктова складова, трохи хмелю. Так, це схоже на добре охмелену ИПА, але цей алкоголь просто вибиває. Цим пивом не можна насолодитися ввечері. Напевно, ругий раз не куплю.

Ну а я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Remeslo Brewery можна подивитися тут. А на офіційній сторінці можно слідкувати за життям пивоварні.