Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

St. Karlus Schwarzbier

Untappd info

Schwarzbier

Privatbrauerei Eibau

My rating 2.25

Global raiting 3.35

  • Країна

    Німеччина / Germany

  • Алкоголь

    4.5%

  • Стиль

    Schwarzbier

Сьогодні на дегустації пиво St. Karlus Schwarzbier від Privatbrauerei Eibau. Це вже 16 представник цієї броварні. Трохи погуглив, знайшов собор в Великобританії, знайшов якихось імператорів, знайшов навіть піццу з таким ім’ям, але якось не так виходить гуглив, тому що так і не дізнався хто такий St. Karlus. Ну добре, гоу дегустувати.

В ароматі, от відразу б’є в ніс, стійкий присмак покошеної трави. Ніякого тобі паленого чи просто темного солоду. Нічого такого. А згодом в ароматі залишається лише присмак затхлої води. Ну таке, краще взагалі не нюхати.

А от піна виглядає на всі 5. Має дрібнозернисту основу, з легким темним відтінком. А коли сходить то ще залишається на стінках бокалу. Тіло темного кольору, але на світло прибивається червоний відтінок.

Смак пива “St. Karlus Schwarzbier” набагато краще ніж його аромат. Відчувається терпкість від темного солоду. Хоча ні, зробив ще декілька ковтків і у смаку став проявлятися кислуватий присмак. Ні, пиво не зіпсувалося, просто таке собі. Є ще трохи гіркого присмаку, але якщо так взяти взагалі, то у смаку є сильне проваля ближче до кінця ковтка. Ну таке, не варто уваги.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Privatbrauerei Eibau” можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.