Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Papa Legba

Hoppy Hog Family Brewery /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.75)

Оцінка з untappd

(4.10)

 • Стиль

  Stout - Imperial / Double

 • Алкоголь

  10.4%

 • Горечь

  24

 • Плотность

  28.1%

 • Штрихкод

  4820231470016

 • Цена

  2.52 y.e. за 0.5

Переді мною 6й представник від пивоварні Hoppy Hog Family Brewery, пиво Papa Legba. На офіційному сайті добре розписано, що ви відчуєте (на думку пивоварів), коли зробите ковток. Тому за подробицями туди, а я дегустувати.

Papa Legba

На перший ніс в ароматі відчувається акварельні фарби. Десь на задньому плані спеціфічний присмак вишні, а точніше – вишневого компоту. Ще щось терпке, ну як би все. А ні шоколаду, а ні кави, чи щось такого. Через деякий час від аромату залишається слабенький терпкий присмак. Але треба ще відмітити, що алкоголю на всьому протязі також нема.

Піни практично не було. Мала крупнозернситу основу, коричневий колір. Тіло темного кольру. Якщо подивитися кріз світло, то присутній ще червоний відтінок.

При першому ковтку у смаку пива “Papa Legba” відчувалося багато кислого присмаку. Колись я пробував чернослив саме з таким смаком. Тому думаю саме він дав такий присмак. Далі, чим більше роблю ковтків, тим цей кислий смак відходить, а його наздогоняє солодкий присмак. А він схожий на смак стиглої сливи. Прикольно. В якийсь момент додається карамельний присмак. Нічого так, але як на мене на 1 раз.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Hoppy Hog Family Brewery” можна подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.