Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Erdinger Brauhaus Helles

Erdinger Weissbrau /

Німеччина / Germany

Моя оцінка

(3.75)

Оцінка з untappd

(3.40)

 • Стиль

  Lager - Helles

 • Алкоголь

  5.1%

 • Горечь

  14

 • Штрихкод

  4005873210255

Сьогоднішній вечір почну з пива Erdinger Brauhaus Helles від німецької броварні Erdinger Weissbrau. І знову дивуюсь – велика броварня, добре зробленний офіціний сайт, але, наприклад, цього пива немає там. Ну як так? Тоді просто відмічу, що на untappd це пиво має оцінку 3.4 і перейду до дегустації. До речі з цим пиво маю нову кришечку у колекцію.

Erdinger Brauhaus Helles

В ароматі чистий присмак хмелю. Пиво вже простояло пару хвилин у бокалі і аромат не збирається сходити, прикольно. Може десь стає більш гірким, та трохи терпкуватим.

Піна мала білий колір та середньозернисту основу. Тримається може пів хвилини, після чого залишається невеличким кільцем по краю бокала. Тіло, мені здалося, має світло (занадто світлий) жовтий відтінок.

Смак пива Erdinger Brauhaus Helles можна поділити на дві частини. На початку ковтка йде солодкий, може дещо занадто солодкий, присмак. Десь з середини додається смачний та гіркий присмак. І тільки у пуслясмаку вони об’єднуються. Ні… пиво смачне, і його варто спробувати, але якщо б смак був відразу такий, було б топ.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Erdinger Weissbrau” можна подивитися тут. А на офіціній сторінці чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.