Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Англія / England Soft & Juicy Ipa Mar, 1, 2023

Untappd info

IPA - New England / Hazy

Cloudwater Brew Co.

My rating 3.75

Global raiting 3.97

  • Алкоголь

    6%

  • Стиль

    IPA - New England / Hazy

  • Штрихкод

    5056025454866

Сьогодні відкрию для себе нову пивоварню (для мене нову:)) Cloudwater Brew Co. та їх перше пиво “Soft & Juicy Ipa”. Є маленька історія з цим пивом. Коли я замовляв пиво з пабу з Харкова, взагалі я хотів інше пиво, але мені потім написали, що однієї позиції нема, і запропонували це. Тому очікую від цього пив чого прикольного. На офіційному сайті чомусь нема цього пива.

Soft & Juicy Ipa

Аромат на перший ніс, нагадує фруктовий сік. Десь на задньому плані, є трохи гірчинки. Коли пиво постоїть у бокалі, то фруктовий аромат більше нагадує аромат манго. Прям дуже добре. А якщо дати ще постояти – 100% апельсиновий сік.

Тіло має жовтий колір, не прозоре. Піни багато, має середньо/крупнозернисту основу. Тримається довго. А коли починає сходити, то ще залишається на стінках бокала.

А от смак пива “Soft & Juicy Ipa” ніяк не назовешь м’яким. Якщо у першій частині ковтка ще тримається фруктова частина, то у другій просинається гіркота, як від корки апельсину помножену в декілька разів. Ну і відверто кажучи присутній алкоголь.

Усі мої дегустації від броварні “Cloudwater Brew Co.” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.