Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Sinergia ’21 від Abbazia Tre Fontane

Untappd info

Belgian Dubbel

Abbazia Tre Fontane

My rating 3.75

Global raiting 3.60

 • Країна

  Бельгія / Belgium

 • Алкоголь

  7.5%

 • Горечь

  18

 • Стиль

  Belgian Dubbel

 • Цена

  4.07 y.e. за 0.33

Переді мною пиво Sinergia ’21 від Abbazia Tre Fontane. Нажаль мова офіційного сайту лише італійскою, та й якось мало взагалі інформації. Ну нічого, зараз сам разберусь.

Sinergia '21 від Abbazia Tre Fontane

Аромат нагадує сливу з м’яким присмаком алкоголю. Якщо дати пиву постояти, то мені здається пробиває смак горіхів. Прикольно. Щось накшталт мигдаля. Аромат стійкий, але чим довше пиво стоїть в бокалі, тим сильніше і яскравіше проявляється алкоголь. До речи, є ще трішки карамельного присмаку. Взагалі дуже не погано.

Окремо треба сказати про піну. Має чудову дрібнозернисту основу. Коричневий колір. Тримається ну дуже довге. А ще красиво осідає на стінках бокалу. Тіло каламутне, має темно-червоний колір.

А от смак пива Sinergia ’21 виявився не такий солодкий як аромат. Зробив я тут декілька ковтків і зрозумів, що фруктова частка просто чудова, але алкоголя, як це не дивно – мало. Він відчувається, але якщо додати приправ, буде п’ятірка. Не хочется говорити, але смак не відповідає аромату. Треба більше насиченності.

Всі мої дегустації від Abbazia Tre Fontane можна почитати тут. А на офіційній сторінці чи на сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.