Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Hop Fiction

Untappd info

Pale Ale - American

BrewDog

My rating 3.75

Global raiting 3.54

 • Країна

  Шотландія / Scotland

 • Алкоголь

  4.2%

 • Горечь

  40

 • Стиль

  Pale Ale - American

 • Штрихкод

  5056025413153

 • Цена

  2.33 y.e. за 0.33

Сьогодні вирішив відкрити ще одне пиво. Їм стане Hop Fiction від шотландців BrewDog.

Hop Fiction

Як тільки почав відкривати банку, і коли пиво зробило так… п-ш-ш-с, аромат навколо наповнився смаком манго і мандарину. Чудове поєднання. Коли пиво трохи постояло, ці два аромати повноцінно об’єдналися. І зараз аромат став нагадувати, як то кажуть, тропічні фрукти. Круто.

Піна мала середньозернисту основу, білий колір. Тримається не довго. Пів хвилини і від неї залишається тільки невеличке кільце по краю бокала. Тіло сітло-жовго кольору. Злегка каламутне.

А от смак пива Hop Fiction, на мій погляд, виявися не таким крутим. Так, тут також відчуваються фрукти та гіркота від хмелю. Але спочатку (особливо це помітно при першому ковтку), у смаку йдуть тільки фрукти. Звично ж це не сік, але дуже схожий. Десь в середині додається гіркий присмак. Але він йде якось окремо. Так, другий, третій і так далі ковтки, смак згладжується. Але саме пеший ковток розчарував. Це пиво вирулює тільки на классному ароматі.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні BrewDog можна подивитися тут. А на офіційному сайті або ФБ сторінці можна слідкувати за життям пивоварні.