Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Sailor Tales – Kelpkeeper

VibrantPour (Україна / Ukraine)

Моя оцінка

(3.75)

Оцінка з untappd

(3.21)

  • Стиль

    Stout - Imperial / Double

  • Алкоголь

    8.4%

  • Плотность

    22%

  • Ціна

    3.55 y.e. за 0.33 л

  • Sailor Tales – Kelpkeeper
    Sailor Tales – Kelpkeeper
    Sailor Tales – Kelpkeeper
    Sailor Tales – Kelpkeeper

Другим пивом буде імперіал стаут з додаванням морскої капусти “Sailor Tales – Kelpkeeper”. Саме так, морська капуста. VibrantPour роблять цікаві експерменти. Знайшов прикольний опис, що це справжній смак умамі. Прикольно.

Sailor Tales - Kelpkeeper

Ну так, в ароматі є щось таке, водорості чи щось таке. Прикольно, що не дивлячись на те, що це імперіал стаут, що тут алкоголю на 8.4%, на першому місці тут саме водорості. Якщо ще, коли налив пиво у бокал, був присутній легкий кавово-шоколадний присмак, то якщо дати пиву постояти, то кислуватий присмак, виходить на перше місце. Піни майже не було, мала середньозернисту основу. Тіло насиченного чорного кольору, з невеличким червоним відтінком.

Дуже дивне поєднання стауту та водоростей. Зараз не впевненний, яким має бути смак умамі, але смак пива “Sailor Tales – Kelpkeeper” нагадує як би я їв водорості і запивав кавою. Але треба зауважити, що по смаку все рівно, а алкоголь не відчувається. Той хто любить морську капусту – варто спробувати.

Усі мої дегустації від VibrantPour можна подивитися тут. А на офіційній сторінці у ФБ, можна слідкувати за життям броварні.