Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Grunberger Premium Hefeweizen

Volfas Engelman /

Литва / Lithuania

Моя оцінка

(3.25)

Оцінка з untappd

(3.12)

 • Стиль

  Wheat Beer - Hefeweizen

 • Алкоголь

  5.0%

 • Плотность

  16.9%

 • Штрихкод

  4770301231958

 • Цена

  1.09 y.e. за 0.5

Сьогодні, як і вчора, переді мною пшеничне пиво. Зустрічаємо Grunberger Premium Hefeweizen від Volfas Engelman з Літви. Склад: вода, пшеничний солод, ячмінний солод, хміль, дріжджі пивні.

Grunberger Premium Hefeweizen

Аромат яскравий, зі смаком в’яленого банану. Прикольно, але тут, на мій погляд, цей присмак, перебиває смак звичайного пшеничного пива. Також треба відмітити, що аромат супер стійкий. Навіть після декількох хвилин, аромат не згасає.

Піна мала середньозернисту основу. Білий колір. Тримається пару секунд, після чого від неї нічого не залишається. Тіло має світло-пшеничний відтінок. Злегка каламутне.

На скільки яскравий та стійкий аромат, настільки смак пива Grunberger Premium Hefeweizen, ну чесно кажучи, так собі. Його зовсім не можна назвати насиченим. Якщо ще на початку відчувається пшеничний присмак, то ближче до середини наступає великий провал у смаку. У післясмаку знову відчувається щось схоже на пшеничне пиво, аде цього замало. Складається таке враження, що пиво просто розбавили водою.

А я нагадую, що усі мої дегустації від Volfas Engelman можна подивитися тут. А на офіційній сторінці або сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.