Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Rock & Roll The Heavy Crawls Sep, 19, 2023

Untappd info

IPA - Imperial / Double New England / Hazy

Волинський бровар

My rating 3.0

Global raiting 3.33

 • Алкоголь

  7.5%

 • Плотность

  18%

 • Стиль

  IPA - Imperial / Double New England / Hazy

 • Штрихкод

  4820183001719

 • Цена

  1.98 y.e. за 0.5

Переді мною пиво “Rock & Roll The Heavy Crawls” від Волинський бровар. Склад: вода, солод, вівсяні та пшеничні пластівці, хміль, дріжджі.

На перший ніс відчувається алкоголь і як би все. Мені, чомусь, уявлялось тут більш насичений аромат. Окрім алкоголю, є ще трохи гіркоти та солодкого присмаку. І якщо дати пиву постояти, то аромат яскравішим не стає.

Піна мала білий колір та середньозернисту основу. Тримається всього пару секунд, потім від неї нічого не залишається. А от колір тіла мені сподобався. Має яскраво-жовтого відтінку.

Зробив вже пару ковтків і можу точно сказати, що пиво Rock & Roll The Heavy Crawls зовсім не збалансоване. На першому плані йде гіркий присмак – щось середнє між хмелем і алкоголем. Далі йде смачний солодкий присмак манго. І наприкінці додається кислуваті нотки. Ось яки би і все. І всі ці смаки йдуть якось окремо один від одного. Таке. Пиво на один раз.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Волінський бровар” можна побачити тут. А на офіційному сайті можна стежити за життям броварні.