Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Rock & Roll The Heavy Crawls

Волинський бровар /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.0)

Оцінка з untappd

(3.34)

 • Стиль

  IPA - Imperial / Double New England / Hazy

 • Алкоголь

  7.5%

 • Плотность

  18%

 • Штрихкод

  4820183001719

 • Цена

  1.98 y.e. за 0.5

Переді мною пиво “Rock & Roll The Heavy Crawls” від Волинський бровар. Склад: вода, солод, вівсяні та пшеничні пластівці, хміль, дріжджі.

Rock & Roll The Heavy Crawls

На перший ніс відчувається алкоголь і як би все. Мені, чомусь, уявлялось тут більш насичений аромат. Окрім алкоголю, є ще трохи гіркоти та солодкого присмаку. І якщо дати пиву постояти, то аромат яскравішим не стає.

Піна мала білий колір та середньозернисту основу. Тримається всього пару секунд, потім від неї нічого не залишається. А от колір тіла мені сподобався. Має яскраво-жовтого відтінку.

Зробив вже пару ковтків і можу точно сказати, що пиво Rock & Roll The Heavy Crawls зовсім не збалансоване. На першому плані йде гіркий присмак – щось середнє між хмелем і алкоголем. Далі йде смачний солодкий присмак манго. І наприкінці додається кислуваті нотки. Ось яки би і все. І всі ці смаки йдуть якось окремо один від одного. Таке. Пиво на один раз.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Волінський бровар” можна побачити тут. А на офіційному сайті можна стежити за життям броварні.