Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Rauchbier Double Jun, 2, 2023

Untappd info

Smoked Beer

NoeN

My rating 3.75

Global raiting 3.88

 • Алкоголь

  7.7%

 • Горечь

  10

 • Плотность

  18%

 • Стиль

  Smoked Beer

Майже три роки тому я останній раз дегустував пиво від домашника NoeN. Тоді це був “#151 American Stout“. Сьогодні ж буде пиво Rauchbier Double, яке запечатали ще до війни. Якщо правильно пам’ятаю, пивовар казав пити це пиво може ще через рік, але чогось саме сьогодні я вирішив його відкрити. До ресі, з цим пивом у мене буде нова корка. Добре, гоу дегустувати.

Rauchbier Double

Перше, в ароматі зовсім не відчувається алкоголь, хоча тут його і 7.7%. Відчувається легкий смак фарби та чогось терпкого. На задньому плані закріплюється солодким присмаком. В якийсь момент пробивається смак копченого сиру. Якщо дати пиву постояти, то на перше місце виходить трав’янистий присмак.

Тіло темного кольору, з червоним відтінком. Чисте. Піна насиченого жовтого кольору. Має дрібнозернисту основу. Тримається довго.

На відміну від аромату, у смаку Rauchbier Double від NoeN відчувається доволі багато солодкого присмаку. Так, відчувається трохи гіркого присмаку, трохи кіслинки, але в основі, з великим відривом – це солодкий, карамельний присмак.

А я нагадую, що усі мої дегустаціх від NoeN можна подивитися тут. А на офіційній сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.