Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Radegast Ryze horka 12

Untappd info

Pilsner - Czech / Bohemian

Radegast

My rating 2.75

Global raiting 0.00

 • Країна

  Чеська Республіка / Czech Republic

 • Алкоголь

  5.1%

 • Горечь

  36

 • Плотность

  12.25%

 • Стиль

  Pilsner - Czech / Bohemian

 • Штрихкод

  8594404010328

 • Цена

  2.15 y.e. за 0.5

Тут така історія. Значить на печерському ринку у Києві є невеличка “наливайка”. У неї навіть є сторінка у ФБ (у деяких броварен немає, а у них є). І от пройшла новина, що туди завезли баночки від чеських броварен. Тому треба було їхати і брати. І от сьогодні буде перше пиво з тієї партії Radegast Ryze horka 12. І це буде взагалі перше пиво від броварні Radegast в моїй колекції. На офіційній сторінці написано, що це пиво здобуло декілька нагород, серед них є і золоті. Круто, треба пробувати.

Radegast Ryze horka 12

В основі аромату лежить хмільова основа. Трохи терпкості. Якщо дати пиву постояти, то до аромату додається солодкий присмак, але взагалі, аромат стає відчутно слабкішим.

Піни майже не було. Мала дрібно/середньозернисту основу, білий колір. Тримається секунд 10, потім від неї залишаються невеличкі острівки на поверхні. Тіло золотистого кольору, чисте.

Зробив ковток, і що можу сказати, якщо ще на початку йде рівний гіркий присмак, то ближче до кінця ковтка він стає брудним, занадто терпким, гірким і взагалі дивним. У післясмаку пробивається трохи кислого присмаку. Але чим більше роблю ковтків, тим більше терпкого неприємного присмаку відчувається. Ну таке. Я сподівався пиво Radegast Ryze horka 12 буде краще.

Усі мої дегустації від броварні Radegast можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.