Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine JohnsonUK Jan, 22, 2023

Untappd info

Stout - Milk / Sweet

Театр пива «Правда» / Pravda Beer Theatre

My rating 3.5

Global raiting 3.77

 • Алкоголь

  5.8%

 • Горечь

  19

 • Стиль

  Stout - Milk / Sweet

 • Штрихкод

  2400000007289

 • Цена

  2.43 y.e. за 0.33

Переді мною вже 28 представник пивоварні Театр пива «Правда» – JohnsonUK. Борис Джонсон зіграв велику роль у підримки України у війні з расією. Саме тому Правда присвятила йому пиво. Але, напевно, я би вибрав іншйи стиль, але то таке. Про саму пивоварню написано багато статей, тому не буду загострювати уваги, а перейду до дегустування.

JohnsonUK

На перший ніс в ароматі було багато терпкого, паленного смаку. Десь на задньому плані є кавовий присмак. А от якщо дати пиву постояти, то аромат стає більш рівним, прокидається карамельний присмак. Зараз долив собі у бокал ще пиво, збовтав, і солодкий присмак прям пре. Нічого паленого, шоколадного чи кавового тут нема.

Піна мала середньозернисту основу. Тримається максимум секунд 10. Має коричнивий колір.

Ну що я можу сказати по смаку? У пиві “JohnsonUK” є великий перепад. У першій частині ковтка йде солодкий присмак, у другій її наздогоняє палено-кавовий присмак. І все добре, але ці два смаки йдуть якось окремо. А у після смаку знову добре відчутний солодкий присмак.

А я нагадую, що усі мої дегустації від Театр пива “Правда” можна подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.