Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Pumpkin Ale від Ale Point Brewery

Ale Point /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.5)

Оцінка з untappd

(3.49)

 • Стиль

  Pumpkin / Yam Beer

 • Алкоголь

  5.1%

 • Горечь

  20

 • Плотность

  15%

 • Штрихкод

  4820238530607

 • Цена

  1.05 y.e. за 0.33

Переді мною вже сімнадцятий представник броварні Ale Point Brewery, пиво Pumpkin Ale. Хоча на етикетці і вказаний офіційний сайт, але цього пива там нема. І я так розумію, що пиво було зварене до Хелловіна, але трошки затрималось на полиці. Склад: вода, солод, гарбуз, хміль, дріжджі.

Pumpkin Ale від Ale Point Brewery

Ну по-перше, відкриваємо ближче до раковини, піни буде багато. По-друге, аромат стійкий з карамельним відтінком. Але якщо дати пиву постояти, пробивається трав’янистий присмак. Дещо віддає кислим присмаком. До речі, трав’янистий присмак нагадує горох. Так, це може як дефект, але і як “так і малося на увазі”. Ящо зараз взбовтати, то є трохи приправ.

Піна мала середньозернисту основу, трималася відносно довго. Має жовтий колір. Навіть після декількох хвилин у бокалі, ще залишається невеличким кільцем по краю бокала.

Смак пива Pumpkin Ale від Ale Point Brewery стартує від приємного солодкого присмаку, І закінчується більш терпким присмаком. Приправ, чи чогось такого не відчувається. А у післясмаку додається трав’янистий присмак.

Ну а я нагадую, що усі мої дегустації від “Ale Point Brewery” можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.