Україна / Ukraine Pumpkin Ale від Ale Point Brewery Mar, 17, 2023

Untappd info

Pumpkin / Yam Beer

Ale Point

My rating 3.5

Global raiting 3.49

 • Алкоголь

  5.1%

 • Горечь

  20

 • Плотность

  15%

 • Стиль

  Pumpkin / Yam Beer

 • Штрихкод

  4820238530607

Переді мною вже сімнадцятий представник броварні Ale Point Brewery, пиво Pumpkin Ale. Хоча на етикетці і вказаний офіційний сайт, але цього пива там нема. І я так розумію, що пиво було зварене до Хелловіна, але трошки затрималось на полиці. Склад: вода, солод, гарбуз, хміль, дріжджі.

Ну по-перше, відкриваємо ближче до раковини, піни буде багато. По-друге, аромат стійкий з карамельним відтінком. Але якщо дати пиву постояти, пробивається трав’янистий присмак. Дещо віддає кислим присмаком. До речі, трав’янистий присмак нагадує горох. Так, це може як дефект, але і як “так і малося на увазі”. Ящо зараз взбовтати, то є трохи приправ.

Піна мала середньозернисту основу, трималася відносно довго. Має жовтий колір. Навіть після декількох хвилин у бокалі, ще залишається невеличким кільцем по краю бокала.

Смак пива Pumpkin Ale від Ale Point Brewery стартує від приємного солодкого присмаку, І закінчується більш терпким присмаком. Приправ, чи чогось такого не відчувається. А у післясмаку додається трав’янистий присмак.

Ну а я нагадую, що усі мої дегустаціх від “Ale Point Brewery” можна пдивитися тут. А на офіційному сайті чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.