Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Prazsky Samet

New Craft Story By Victor Vashchuk /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.5)

  • Цена

    2.10 y.e. за 1 литр

І друге пиво – Prazsky Samet від тих самих New Craft Story By AltBier. Про це пиво написано лише на сторінці у ФБ у доставці від Altbier. А ні скільки тут алкоголю, а ні у якому стилі зварене – я не знаю. Я навіть не знаю зараз як правильно оцінювати таке пиво. Добре, по ходу щось придумаю.

Prazsky Samet

Ну дивіться – тут також дуже слабенький аромат. Пару хвилин і від аромата в бокалі майже нічого не залишається. Десь там далеко відчувається карамельний присмак. Але якщо дати пиву постояти, то від аромату майже нічого не залишається.

Піни було не багато. Тримається не довго. Зараз у бокалі є тільки невеличке кільце по краю бокала. Тіло має насичений жовто-коричневий відтінок. Трохи каламутне.

Смак якось довго стартує. Тільки з середини можна відчути нотки карамелі, трохи щось накшталт горіхів. У післясмаку додається кислого присмаку. Не знаю, на мій погляд, пиву “Prazsky Samet” невистачає насиченності.

А я нагадую, що усі мої дегустації від New Craft Story By AltBier можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.