Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Perlenbacher Gold

Untappd info

Lager - Pale

Frankfurter Brauhaus

Global raiting 2.52

 • Країна

  Німеччина / Germany

 • Алкоголь

  4.9%

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Штрихкод

  42143642

Новий рік – нове пиво, ну і у данному випадку – нова броварня. Справа у тому, що у моєго малого є няня, яка вимушено зараз у Німеччині. І от до Нового року прислала вона йому цукерок, а мені пива. Дуже дякую за це. Тому першим пивом у цьому році буде – Perlenbacher Gold від Frankfurter Brauhaus. Це звичайний лагер з 4.9% алкоголю. До речі, перший раз бачу іноземне пиво у пет пляшці.

Perlenbacher Gold

На перший ніс, ще коли пиво було у пляшці, в ароматі можна було відчути присмак свіжої цукрової булочки. А от у бокалі на початку зберігається солодкий присмак, але потім він перевертається у гіркий та трав’яний присмак. З однієї сторони не погано, з іншої, цей перепад усе псує.

Піни майже не було. Мала крупнозернисту основу та трималася пару секунд. Після чого від неї нічого не залишається. Тіло чистого золотистого відтінку.

А от у смаку Perlenbacher Gold немає солодкого присмаку як в ароматі. Відразу відчувається гіркий присмак, згодом додається трохи терпкого присмаку. Десь наприкинці ковтка є сильне провалля, після чого у смак додається сильний кислий присмак. На untappd зараз оцінка 2.5, і ця оцінка йому повністю відповідаю.

Усі мої дегустаціх від Frankfurter Brauhaus можна почитати тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.