Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Parabola 2021

Firestone Walker Brewing Company /

США / USA

Моя оцінка

(4.75)

Оцінка з untappd

(4.35)

 • Стиль

  Stout - Russian Imperial

 • Алкоголь

  15.5%

 • Горечь

  48

 • Плотность

  35.5%

 • Штрихкод

  602755010510

 • Цена

  12.28 y.e. за 0.355

Сьогодні буду дегустувати пиво Parabola 2021. Це імперський стаут який витримається в бочках з-під восьмирічного бурбону Blanton і 12-річного пшеничного бурбону Weller. Тут цілих 15.5 алкоголю та 48 гіркоти. У цього пива є своя сторінка на офіційному сайті.

Parabola 2021

Аромат насичений. На перший ніс у ньому нема чітко вираженої кави чи шоколаду. Тут відчувається алкоголь, там я би сказав аромат переспілої сливи. Якщо дати пиву постояти, то аромат стає більш схожим на міцний алкоголь.

Піна мала середньозернисту основу. Красивий коричневий відтінок. Тримається може не так довго як хотілося би, але коли сходить ще залишається невеличким кільцем по краю бокала. Тіло насиченного чорного кольору. Якщо подивитися на свіло, то пробиває червоний відтінок.

Скільки куштую такого роду пиво, замислювався, що було прикольно, разом з пивом продавати той алкоголь, в бочках якого він витрумувався. Так, у смаку відчувається міцність від бурбону, але я не можу точно сказати, скільки смаку і у якому вигляді бурбон передався пиву. У смаку також добре відчувається алкоголь, але на початку відчувається цукрова насолода, потім йде стигла та свіжа слива, а вже потім алкоголь. Parabola 2021 – це добрий витриманний стаут, який варто спробувати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від “Firestone Walker Brewing Company” можна подвитися тут. А на офіційному сайті чи сторінці у ФБ можна сладкувати за життям броварні.