Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Gorlitzer Bahnhof

BRLO /

Німеччина / Germany

Моя оцінка

(4.5)

Оцінка з untappd

(3.98)

 • Стиль

  Stout - Imperial / Double

 • Алкоголь

  11.1%

 • Штрихкод

  4260402631707

 • Цена

  7.05 y.e. за 0.33

Вирішив трохи розбавити дегустцацію українського пива німецьким. Другим пивом буде “Gorlitzer Bahnhof”. Назва пива переводиться як “Залізнична станція Герліц”. На офіційному сайті нема інформації про це пиво, тому дізнатися чому саме так назвали пивовари своє пиво, неможна. На untappd написано, шо це Imperial Stout, а на етикетці зазначено, що тут 11.1% алкоголю.

Gorlitzer Bahnhof

В ароматі присутній молочний шоколад. Його підкриплює терпко-гіркий присмак кави. Якщо дати пиву постояти, то на перше місце виходить дещо сливовий присмак. Алкоголя не відчувається.

Піна була слабенькою, тримається не довго, але має красивий та насиченний мідно-коричневий відтінок. Тіло доброго чорного кольору.

В основі смаку лежить шоколад, багато шоколаду. Смак – це щось середнє між гірким та молочним шоколадом. Більше до кінця ковтка пробивається алкоголь, який добре так обпалює рот у післясмаку. Як на мене, пиво “Gorlitzer Bahnhof” вийшло доволі, не поганим. Це пиво обов’язково треба спробувати.

Усі мої дегустації від броварні BRLO можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи офіційній сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні