Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Scooter time

Remeslo Brewery /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.75)

Оцінка з untappd

(3.75)

 • Стиль

  IPA - Imperial / Double

 • Алкоголь

  8.1%

 • Горечь

  80

 • Плотность

  18.5%

 • Цена

  1.94 y.e. за 0.33

Днями, я згадав, що у Києві є декілька точок продажу пива від Харківської броварні Remeslo Brewery. Одна з них знаходиться напроти нового виходу жд вокзалу (у Новусі). Заїхав, взяв. Тому другим пивом на сьогодні буде Scooter time. Це подвійна іпашка з 8.1% алкоголю.

Scooter time

Який же тут насичений аромат. Я би сказав, що тут тонни фруктів. Стиглий персик домінує. В ароматі є щось таке… схоже на виноград. Прикольно. Пиво трохи постояло і аромат на 100% заповнився смаком цукерки. Алкоголь, не відчувається.

Піна мала середньозернисту основу. Сходить швидко. Пів хвилини і від неї залишається невеличке кільце по краю бокала. Тіло золотистого відтінку, каламутне.

Перше, що зустрічає в пиві “Scooter time” це солодкий присмак. Я навіть скажу так, що його тут прям дуже багато. На задньому плані його “наздогоняє” гіркий присмак, схожий на гіркоту від грейпфруту. Наприкинці ковтка, і у післясмаку, десь далеко за солодким присмаком, можна відчути трохи алкоголю. Як на мене, вийшло дуже прийстойно. Трохи меньше б солодкого присмаку і буде топ.

Ну а я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Remeslo Brewery можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи на сторінці у ФБ можно слідкувати за життям броварні.