Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Ottakringer Vienna Lager

Untappd info

Lager - Vienna

Ottakringer Brauerei

My rating 2.5

Global raiting 3.31

 • Країна

  Австрія / Austria

 • Алкоголь

  5.4%

 • Плотность

  12%

 • Стиль

  Lager - Vienna

 • Штрихкод

  9007600303297

Відкриваю вечір пивом “Vienna Lager” від Ottakringer Brauerei з Австрії. Не скажу, що ця броварня нова для мене, бо декілька разів я брав їх пиво, але тільки сьогодні вирішив записати свої враження. І почну саме з цього пива.

Аромат якось швидко згасає, занадто швидко. Коли тільки відкрив, можна було відчути доволі приємну гірчинку, то коли налив у бокал, у бокалі залишився тільки терпкуватий присмак. А згодом, буквально за пів хвилини, в ароматі залишається легкий, мало помітний трав’янистий присмак і все. Ну якось просто… занадто просто.

А от піна мала красивий білий відтінок. Середньозернисту основу. Тримається набагато довше ніж аромат :). Тіло насиченого жовто-золотистого відтінку. Прозоре.

Смак пива “Vienna Lager” від Ottakringer Brauerei ну якось так само не надихає. Я би навіть сказав, він десь навіть гірше. Справа у тому, що якщо аромат просто згасає і все, то смак тримається, але сам по собі не дуже. Я би його порівняв би з дешевим лимонадом, може не таким солодким, але десь поруч. Чесно… не знаю як передати свої враження, бо десь там його можна пити, але не хочеться, бо на Vienna Lager це не схоже.

Усі мої дегустації від броварні Ottakringer Brauerei можна подивитися тут. А на офіціній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.