Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Chisinau Tare

Untappd info

Lager - Strong

My rating 3.0

Global raiting 2.92

 • Країна

  Молдова / Moldova

 • Алкоголь

  7.0%

 • Плотность

  16%

 • Стиль

  Lager - Strong

 • Штрихкод

  4840032001806

Бум, сьогодні я буду дегустувати друге пиво з Молдови – Chisinau Tare від Efes Vitanta Moldova Brewery. Першим, у далекому 2018 року був Chisinau Blonda від тієїж броварні. Офіційний сайт не переведено на англійскьку, лиши румунську (саме так сказав мені гугл). Тому хто знає румунську гоу сюди, а я дегустувати. До речі, цю пляшку мені привезли чартерним рейсом саме з Молодови.

Chisinau Tare

Коли відкривав пиво, пиво зробило так пш-ш-ш і аромат був такий… класичний лагерний. А от коли налив у бокал, він став якимось брудним. Да і взагалі, швидко сходить. Якщо дати пиву постояти, то в ароматі залишається трохи гіркоти та кислого присмаку. Ну таке.

Піна веде себе добре. Має білий колір, середньозернисту основу. Тримається доволі довго, та ще й залишається на стінках бокалу. Тіло золотистого кольору, прозоре.

Ну тепер смак. У першій половині ще відчувається збалансований гірко-солодкий присмак. Але чим довше п’ю, тим смак псується. Він стає більш терпкішим, та більш солодким. А у післясмаку пробиваєтья алкогольно-гіркий присмак. Пиву Chisinau Tare 100% не вистачає балансу. Не погано, але можна краще.

Усі мої дегустаціх від броварні Efes Vitanta Moldova Brewery можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.