Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Ice Breaker

Untappd info

Pale Ale - English

Greene King

My rating 3.5

Global raiting 3.39

 • Країна

  Англія / England

 • Алкоголь

  4.5%

 • Плотность

  10.9%

 • Стиль

  Pale Ale - English

 • Штрихкод

  5010549009865

 • Цена

  2.65 y.e. за 0.5

Продовжую відкривати для себе нове пиво. Сьогодні у мене на дегустації пиво Ice Breaker від Greene King з Англії. На офіційному сайті є доволі непоганий опис того, як бачать своє пиво броварі. Тому за подробицями від авторів, гоу туди, а я просто дегустувати. Ой, до речі з цим пивом у мене нова корка у колекцію.

Ice Breaker

Аромат дуже стійкий і яскравий. На початку трохи гірчить, але дуже швидко до неї додається солодкий смак. Нагадує якусь карамельну цукерку з присмаком апельсину. На задньому плані є трохи терпкого присмаку. Другий раз налив пиво і зараз присмак апельсину перетворюється на присмак зіпсованного апельсину.

Піна мала дрібнозернисту основу, білий колір. Але, нажаль, тримається не довго. Десь через хвилину від неї залишається невеличке кільце по краю бокала.

Смак пива Ice Breaker від Greene King нагадує мені присмак корки від нестигло (зеленого) апельсину, з додаванням карамелькі. Десь у кінці є трохи терпкого присмаку. Як на мене цікавий смак вийшов.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Greene King можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.