Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Neipa від Copper Head. Beer Workshop

Copper Head /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.0)

  • Алкоголь

    7.0%

  • Горечь

    20

  • Плотность

    17%

Майже 4 роки тому я пробував West Coast Blonde від “Copper Head. Beer Workshop” із Франківська. Неділю тому, написав їм у приват в інсті з питанням чи можна замовити пива. Сказали так, я оплатив і от сьогодні я буду пробувати їх друге пиво за 4 роки з простою назвою Neipa.

Neipa від Copper Head. Beer Workshop

Коли тільки відкривав, а це була 1 ПЕТ, то в ароматі відразу був чутний чистий смак хмелю. Коли налив пиво у бокал, то хмельовий аромат відійшов на другий план, а на перше місце вийшов смак манго. Прикольно. Якщо трошки взбовтати, то до манго додається гіркий присмак хмелю.

Піна тримається близько хвилини. Має середньозернисту основу, білий колір. Через хвилину від неї залишається тільки невеличке кільце по краю. Тіло має красивий насичений жовтий колір. Я навіть не знаю з чим його можна порівняти.

Ну і смак. Напевно, в основі пива Neipa від Copper Head. Beer Workshop лежить присмак манго. Не знаю, чи додавали пивовари манго як фрукт, чи досягли граючи з хмелем, але вийшло не погано. На всьому протязі ковтка на задньому плані йде як би окремою хвилею гіркий присмак. В якийсь момент є трошки кислинки як від нестиглого фрукту.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Copper Head. Beer Workshop” можна подивитися тут. А на сторінці у ФБ чи в інсті можна замовити їх пиво.