Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Moonshine від CastleHill

CastleHill /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.5)

Оцінка з untappd

(3.82)

 • Стиль

  Wheat Beer - Witbier / Blanche

 • Алкоголь

  5.0%

 • Горечь

  10

 • Плотность

  12.5%

 • Цена

  2.46 y.e. за 1 литр

Продовжую дегустувати пиво від львівської пивоварні CastleHill. Ще вчора знайти офіційну сторінку я не міг, а сьогодні вже є. Тому, кто хоче почитати як саме самі пивовари представляють своє пиво, можна по цьому посиланню. Ну а я дегустувати.

Moonshine від CastleHill

Аромат якось швидко втрачаю свою силу. Буквально через пів хвилинки від нього нічого не залишається. На початку ще чутно пшеничну основу, а потім нічого. Хоча, якщо не помиляюсь є ще невеличкий присмак картону.

Піна має дрібнозернисту основу, білий колір. Тримається може біля хвилини, а потім від неї залишається тільки невеличке кільце по краю бокала. Якщо порівняти колір с фотки на офіційному сайті і колір пива в моєму бокалі, то це буде два різних пива. Моє замітно бліде.

А вот у смаку, ближче навіть до послясмаку, до основної пшеничної складової, додається ще і смак абрикосу. Тільки це не стигли, або зелені абрикоси, а саме варення з них. Я, напевно, свого часу переїв цей фрукт, тому зараз він мені тут просто не заходить. Більш того, на мій погляд він якось дуже різко навалює. Не погано, але ні, пиво Moonshine від CastleHill не заходить.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “CastleHill” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці у Фб можна слідкувати за життям пивоварні.