Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Moloko Stout від Ten Men Brewery Feb, 5, 2023

Untappd info

Stout - Milk / Sweet

Ten Men Brewery

My rating 5.0

Global raiting 3.92

 • Алкоголь

  5.5%

 • Горечь

  18

 • Плотность

  18%

 • Стиль

  Stout - Milk / Sweet

 • Штрихкод

  4820233340546

 • Цена

  4.10 y.e. за 0.5

Зазвичай, я пиво дегустую дома, десь далеко за 12 ночі. Якщо йду у бар, то там просто п’ю пиво. Близько року тому, сиділи ми в Daf Bub. Я вже не пам’ятаю, що саме пив тим вечором, але саме “Moloko Stout” від Ten Men Brewery я відмітив на untappd. Тоді воно отримало від мене 3.5. Подивимось скільки буде сьогодні. Склад: вода, солод, лактоза, вівсяні пластівці, карамель, хміль, сіль, дріжджі.

Moloko Stout від Ten Men Brewery

Якщо відкрити банку і поки не наливати пиво у бокал, а спробувати аромат так – то в ароматі буде чіткий присмак карамельної цукерки. Років 20 тому, а може і більше, була така, починаєшь її їсти – а вона смачна, але як резина :). Так ось аромат дуже схожий на ту цукерку. Якщо дати пиву постояти, то дадаєтсья легкий гіркий присмак. А якщо ще трошки, то є і шоколадне печиво, і горіх. Круто.

Піна тримається близько хвилини, нажаль, потім від неї зовсім нічого не залишається. Мала середньозернисту основу та коричневий колір. Тіло темного відтінку, але якщо подивитися на світло, то пробивається червоний колір.

Смак такий же складний та смачний, як і аромат. Перші ковтки нагадають отієї цукерки. Далі до смаку додається молочний шоколад, прям дуже чітко. Десь наприкинці проскакує трошки терпкого присмаку. Короче кажучи, пиво Moloko Stout від Ten Men Brewery заслуговує на 5.0. І якщо буде нагада, я куплю це пиво другий раз.

А я нагадую, що всі мої дегустації від пивоварні “Ten Men Brewery” можна подивитися тут. А на офіційному сайті (якщо він запрацює) або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.